تهران؛ ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، مجتمع تجارت ایرانیان، طبقه ۵، واحد ۴
۰۹۱۰ ۲۱۴ ۸۴ ۴۲   —   ۰۲۱ ۸۸ ۹۰۹ ۶۰۶

آموزش تعمیر یو پی اس UPS

آموزش تعمیرات یو پی اس شامل عیب یابی برد اصلی و ست کردن باتری و تعمیر برد اینورتر UPS است. آموزش تعمیر یوپی اس بصورت تخصصی از مبانی الکترونیک و پاور ساپلای تا تعمیر بردهای اینورتر تدریس میشود. آموزش تعمیر استابلایزر، آموزش تعمیر ترانس، آموزش تعمیر منبع تغذیه، آموزش تعمیر اینورتر و آموزش تعمیر پاور ساپلای در این مرکز تدریس میشود.

آموزش تعمیرات یو پی اس 

یو پی اس در حال حاضر در طیف وسیعی از کاربردهای مختلف مانند شبکه های رایانه ای، مراکز پزشکی، آزمایشگاه و پیراپزشکی، بیمارستانها، دستگاه های سونو گرافی و رادیولوژی، یونیت های دندانپزشکی ، ادارات دولتی و خصوصی  استفاده می شوند؛ و نیز برای کلیه مراکز کنترل دقیق ، پی ال سی ها، مراکز کنترل کارخانجات، سیستمهای اعلام و اطفاء حریق، دوربینهای مدار بسته، پرینتر های صنعتی و هر نوع وسیله ای که نیاز به محافظت، حفظ اطلاعات و صرفه جوئی در هزینه ها داشته باشند مورد استفاده قرار میگیرد؛ زیرا تکرار برخی کارها پر هزینه و یا غیر ممکن خواهد بود. آموزش نصب UPS و روش تعمیرات آن همراه با شناخت مدل های مختلف در آموزشگاه کامتک امکان پذیر می باشد.

آموزش تعمیر UPS

 • شناخت مدل های مختلف یو پی اس UPS شامل :
UPS آنلاین: این یو پی اس ها بدلیل استفاده از تکنولوژی خاص آن (آنلاین دابل کانورژن) کاربردهای وسیعی دارد ، استفاده از هرکدام از این محصولات دارای کاربردهای متفاوتی است ، که دقت در انتخاب آنها ضروری به نظر می رسد ، این نوع از یو پی اس ها عموما در حساس ترین دستگاهها که به دقت و حساسیت بیشتری در ثبات برق ورودی شان نیاز دارند استفاده می شود . کارکرد دائمی و هوشمندانه آنها نیز مورد دیگری بر استفاده خاص آنها می باشد .
 UPS های آفلاین و لاین اینتراکتیو : این سری یو پی اس ها که با تکنولوژی آفلاین و یا لاین اینتراکتیو کار می کنند به صورت عمومی کاربرد بسیار وسیعی دارند و در بیشتر موارد دستگاه هائی که پهنای باند وسیعی از برق شهر را می پذیرند از این نوع یو پی اس ها استفاده می کنند . 
 UPS تخصصی با کاربرد های خاص : این گروه از یو پی اس ها دارای کاربرد موارد خاص صنایع مخابراتی ، ناوبری ، نیروگاهی و موارد مشابه که دارای باتری خانه می باشند مناسب است . 
 AVR استبلایزر : با استفاده از تکنولوژی سرووموتور در انواع سه فاز و تک فاز ، همواره ولتاژ دقیق و تثبیت شده ای از برق شهر را در اختیار دستگاه های منصوب به آن تامین میکند ، از این رو ، بلحاظ دقتی که در تثبیت برق شهر دارند حفاظت قابل توجهی را در مصارف خانگی ، اداری ، پزشکی ، آزمایشگاهی ، بیمارستانی و ... دارند . 
 • شناخت انواع مختلف باتری های خشک مخصوص یو پی اس
 • شناخت نرم افزارهای مانیتورینگ مخصوص UPS
 • بررسی کارت مخصوص شبکه SNMP
 • شناخت ماژول یو پی اس های Redundancy Switch
 • آشنایی با تعمیر و شناخت انواع ترانس های پاور و سوئیچینگ
 • شناخت انواع پاور و منبع تغذیه سوئیچینگ
 • آموزش الکترونیکی قطعات تشکیل دهنده روی مدار UPS
 • تعاریف قطعات SMD الکترونیکی و روشهای تست و اندازه گیری آنها
 • روش صحیح درآوردن و جا زدن قطعات Chip و آی سی های ریز و درشت روی مدار UPS
 • مسیریابی و عیب یابی برد بطوریکه ارتباط قطعات و کارایی هر یک شرح داده میشود
 • رسم دیاگرام یک نوع دستگاه یوپی اس و آنالیز برد
 • آموزش عیب یابی بدون نقشه UPS و تعمیر برد یو پی اس
 • طریقه خروجی گرفتن از دستگاه و رفع ایراد نوسان ولتاژ

آموزش تعمیر استابلایزر

در آموزش تعمیر استابلایزر مانند بردهای یو پی اس از شناخت قطعات بکار رفته روی مدار آن شروع کرده و سپس سراغ آنالیز برد میرویم. آموزش تعمیر استابلایزرهای صنعتی و آموزش تعمیر استابلایزر حرفه ای بطور کامل تشریح و عیب یابی میشود. اگر میخواهد روی مدارات اینورتر و استابلایزر و یو پی اس مهارت پیدا کنید لازم است که پیش زمینه الکترونیک داشته باشید.

آموزش تعمیر اینورتر

در کلاس آموزش تعمیر اینورتر شما با بردهای اینورتر جوش، اینورتر یو پی اس و اینورتر های صنعتی آشنا میشود. مدار اینورتر در اکثر دستگاهها بکار میرود و این امر در الکترونیک کمک بزرگی میکند. آموزش تعمیر اینورتر نیز بصورت تخصصی توسط تعمیرکار تشریح و عیب یابی میشود.

اگر در هر یک از کلاس آموزش تعمیر اینورتر، آموزش تعمیر استابلایزر و اموزش تعمیر یو پی اس میتوانید بردهای خود را بهمراه بیاورید تا علاوه بر مداراتی که در کارگاههای کامتک بررسی میشود روی بردهای خود تمرین کنید. شرکت در دوره آموزش تعمیر استابلایزر، آموزش تعمیر اینورتر و آموزش تعمیر  UPS شامل تخفیف ویژه میشود.

ثبت نام

فرم پیش ثبت نام و سوالات

نام
تلفن جهت تماس
نام دوره درخواستی
سوالات و توضیحات
 
 
جدول کلاسهای آموزش تعمیرات و نصب