تهران؛ ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، مجتمع تجارت ایرانیان، طبقه ۵، واحد ۴
۰۹۱۰ ۲۱۴ ۸۴ ۴۲   —   ۰۲۱ ۸۸ ۹۰۹ ۶۰۶

آموزش ساخت تابلو روان

دوره آموزش طراحی تابلو روان و آموزش ساخت تابلو روان LED‌ از رشته های مهم در بازار کار میباشد. البته در عصر امروز اکثر تابلو ها بصورت آماده بفروش میرسند. تعیین تعذیه مناسب در ساخت تابلو روان و نحوه ارتباط تابلو و سیم کشی آن از موارد اصلی در کلاس آموزش نصب تابلو روان است.

آموزش ساخت تابلو روان

تابلو روانتابلو رواننرم افزار تابلو روان

ساخت انواع تابلوهای ثابت پلکسی و تابلوهای روان تک رنگ وچهار رنگ LED

  1. آموزش ساخت تابلو روان

در آموزش ساخت تابلو روان ال اي دي ما بر جنبه تجاری این تابلو ها که به وسیله بلوک های آماده و بدون نیاز به تخصص برنامه نویسی و طراحی سخت افزاری ساخته می شوند تاکید کرده ایم.
در مرکر تخصصی کامتک شما ساخت انواع تابلوهای روان را بصورت کاملا حرفه ای فرا ميگیریدو بصورت عملی در لابراتور این شرکت تابلو می سازید
- نرم افزار مربوط به این نوع از تابلو روان کاملا رایگان بوده و محدودیتی برای نصب ندارد، همچنین انواع تابلو های تکرنگ ، سه رنگ و هفت رنگ را در سایزهای چند سانتیمتر تا چند متر مربع پشتیبانی می کند.

  1. آموزش ساخت تابلو ثابت LEDساخت تابلو روان

جهت ساخت تابلو ال اي دي ثابت  به وسيله LED TOOL نرم افزار 
مهيا كردن طرح ترسيم شده جهت دستگاه ليزر

نحوه چیدمان LEDها و نحوه لحیم کاری آنها که بصورت سری و موازی میباشد و نحوه برقراری ارتباط منبع تغذیه تابلو با LEDها و همچنین نحوه ارتباط با برد فلاشر

در اين گام شما فرا مي گيريد كه چگونه توسط نرم افزار LED TOOL محل قرار گرفتن ال اي دي ها و پايه هاي آنها را در طرحتان مشخص كنيد تا در نهايت توسط دستگاه ليزر بر روي پلكسي و يا... طرحتان را ايجاد نماييد.

 جايگذاري LED ها و برقراري اتصالات
در اين گام شما فرا مي گيريد كه چگونه LED ها را جهت ساخت تابلو ثابت LED جايگذاري كرده و بوسيله روشهاي سري، موازي و تركيبي اتصالات آنها را برقرار كنيد و با اتصال منبع تغذيه تابلو LED ثابت را روشن نماييد.

  1. آموزش ساخت مدار فلاشر

در اين گام ما مداري ساده را براي شما شرح مي دهيم تا بتوانيد قسمت هاي مختلف تابلو ثابت LED خود را  روشن و خاموش كنيد. اين امر باعث مي شود كه تابلو LED ثابت شما جلب توجه بيشتري كند.


آموزش طراحی تابلو روان رنگی

در دوره آموزش ساخت تابلو روان یک مدل ماژول آن برای اینکه شما کار عملی انجام دهید موجود است. آموزش برنامه نویسی آی سی که همان آموزش AVR است و آموزش طراحی برد از موارد اصلی در ساخت تابلو روان است. البته کار برنامه نویسی ای وی آر برای شروع ساخت و طراحی برد تابلو روان مفید است.

ثبت نام

فرم پیش ثبت نام و سوالات

نام
تلفن جهت تماس
نام دوره درخواستی
سوالات و توضیحات
 
 
جدول کلاسهای آموزش تعمیرات و نصب