تهران؛ ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، مجتمع تجارت ایرانیان، طبقه ۵، واحد ۴
۰۹۱۰ ۲۱۴ ۸۴ ۴۲   —   ۰۲۱ ۸۸ ۹۰۹ ۶۰۶

آموزش شارژ کارتریج لیزری و جوهرافشان

آموزشگاه ماشین های اداری کامتک متخصص برگزاری دوره آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیر کارتریج زیر نظر استاد مجرب و باسابقه است. در آموزش شارژ کارتریج، آموزش شارژ پرینتر جوهرافشان، آموزش شارژ پرینتر لیزری و آموزش پر کردن تونر لیزری رنگی برای کارآموزان بصورت عملی توضیح داده میشود. آموزش تانکی کردن کارتریج چاپگر جوهرافشان نیز شامل پرینتر کنون، اچ پی و پرینتر اپسون میباشد.

آموزش شارژ کارتریج

آموزش شارژ کارتریج

در کلاس آموزش شارژ کارتریج کلیه تونرها معرفی میشود و همچنین تانک های مخزنی و کارتریج های لیزری و لیزری رنگی برای تمرین مهیا است. کارآموزان با تمرین آموزش پر کردن کارتریج و خالی کردن آن و تعمیر کارتریج روی همه چاپگرهای موجود در بازار مسلط میشوند. البته در آموزش تعمیر پرینتر، پر کردن کارتریج و اشکالات مرتبط به دستگاههای لیزری و جوهرافشان مورد بررسی قرار میگیرد.

سرفصلهای آموزش شارژ کارتریج چاپگر

  • آشنایی با انواع مختلف کاتریج جوهرافشان و لیزری
  • طریقه صحیح شارژ و هواگیری کارتریج های جوهرافشان
  • طریقه صحیح شارژ کارتریج های لیزری مشکی
  • طریقه صحیح شارژ کارتریج های لیزری رنگی
  • آموزش نحوه باز و بسته کردن کارتریج لیزری
  • تعویض چیپست شارژ و روشهای غیر فعال کردن آن
  • طریقه تانکی کردن کارتریج های جوهر افشان
  • آموزش تفاوتهای غلظت انواع تونر در کارتریج های لیزری

آموزش شارژ کارتریج و تانکی کردن چاپگر جوهرافشان

اگر میخواهید فقط در تعمیر کارتریج و پرکردن تونر کارتریج و پرکردن جوهر کارتریج مهارت پیدا کنید میتوانید با انتخاب این رشته ارزان قیمت از این پس از عهده کار خود در دفتر و یا شرکت خود برآیید. کسانیکه پرینتر لیزری و یا جوهرافشان دارند میتوانند با گذراندن آموزش شارژ کارتریج دستگاه چاپگر خود را پر کنند.

دوره آموزش شارژ کارتریج کاربردی و عملی است و در کمتر از سه جلسه بصورت تخصصی زیر نظر تعمیرکار پرینتر تدریس میشود. اگر کارتریج چاپگر خاصی مد نظر دارید نیز میتوانید در طول دوره به استاد ماشینهای اداری اعلام کنید که بیشتر مثالها روی کارتریج های خود شما باشد.

ثبت نام

فرم پیش ثبت نام و سوالات

نام
تلفن جهت تماس
نام دوره درخواستی
سوالات و توضیحات
 
 
جدول کلاسهای آموزش تعمیرات و نصب